Operator calculator – Secretariat

Cluj-Napoca | Full time
Experienta

Fara experienta / Entry level (1-3 ani)

Limbi straine

Engleza

Locatie

Cluj-Napoca

Candidatul ideal
• Studii superioare in curs sau finalizate;
• Multitasking;
• Abilitati de comunicare, organizare, atentie distributiva;
• Cunoastere a limbii engleze la nivel conversational;
• Cunoastere a pachetului Microsoft Office;
Responsabilitati
• Introduce si editeaza informatii in programul companiei;
• Foloseste diferite motoare de cautare online;
• Gestionarea documentelor si informatiilor care intra si ies din companie.
• Asigurarea corespondentei, elaborare oferte, transmiterea informatiilor privind serviciile companiei.
Beneficii
• Cariera pe termen lung;
• Pachet salarial motivational;
• Suport informational si asistenta din partea noastra.
Cv-urile se pot trimite pe adresa de email, specificand postul pentru care optati. mihaelaracila.hr@gmail.com

Angajator privat

Compania care a postat acest anunt doreste sa ramana anonima.