Secretara – Asistent manager

Cluj-Napoca | Full time
Experienta

Entry level (1-3 ani)

Limbi straine

Engleza

Locatie

Cluj-Napoca

Candidatul nostru ideal
Studii superioare finalizate;
Experienta in domeniu de minim 1 an;
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
Cunoasterea pachetului Microsoft Office, Word- avansat;
Persoana motivata, pozitiva si energica;
Rezistenta la stres.
Responsabilitati
Receptionarea apelurilor si redirectionarea acestora catre departamentele din cadrul societatii;
Mentinerea relatiilor cu partenerii nostrii;
Intocmirea diverselor documente necesare societatii;
Oferirea de informatii clientilor corecte si coerente;
Aspect si tinuta business.
Beneficii
Pachet salarial peste medie;
Masina, laptop si telefon.
Posibilitate reala de avansare si dezvoltare profesionala.
Cv-urile se pot trimite pe adresa de email: mihaelaracila.hr@gmail.com, specificand postul pentru care optati.

Acest job a expirat sau nu mai este activ.

Angajator privat

Compania care a postat acest anunt doreste sa ramana anonima.