Arhitect
pentru ODAS GLOBAL CONSULTING SRL

Cluj-Napoca | Full time
Experienta

Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Locatie

Cluj-Napoca

Detalii anunt

Cerinte:

Pozitia deschisa este pentru arhitecti cu experienta in proiectare de minim 3 ani, care doresc sa lucreze intr-o echipa extinsa la proiecte de dimensiuni medii si mari. Cautam un candidat care va prelua coordonarea si urmarirea unor proiecte de arhitectura, de la faza de concept, pana la urmarirea in executie, inclusiv comunicarea cu beneficiarul si contract management.

Responsabilitati:?

Absolvire facultate la specialitatea arhitectura (diploma de arhitect)
Experienta in proiectare de minim 3 ani in proiectare sau executie
Cunostinte minime: AutoCAD, MS Office (cunostinte Revit Architecture, Adobe Photoshop, Sketchup constituie un avantaj)
Cunostinte privind legislatia din domeniu, proceduri privind Autorizatia de Constructie
Abilitati bune de comunicare si organizare (limba engleza necesar)
Capacitatea de a condensa, clasifica cerinte, teme de proiectare si idei
Capabil de a lucra intr-un mediu colaborativ, in masura sa ia decizii si de a gestiona proiecte independent.

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu mult peste media pietei;
Mediu de lucru prietenos;
Telefon de serviciu;
Program flexibil etc.

Despre ODAS GLOBAL CONSULTING SRL