ASP.NET WEB DEVELOPER
pentru SC BORG DESIGN SRL

Bucuresti | Full time
Experienta

Student / Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani) / Senior (5-10 ani)

Locatie

Bucuresti

Detalii anunt

Candidatul ideal
• Persoana nonconformista, foarte inteligenta, care doreste sa se dezvolte profesional.
• Student sau absolvent de studii universitare, finalizate sau in desfasurare
• Persoana comunicativa, responsabila, cu spirit autodidactic.
• Gandire analitica
• Abilitati de comunicare scrisa si verbala in limba engleza.
• Adaptabilitate de lucru intr-o echipa mica si medie
• Dorinta de a invata si de a se angaja in sarcinile de lucru
Calificari (prezinta avantaj):
• Educatie tehnica solida, preferabil cu studii universitare in domeniul informaticii;
• Cel putin 1 an experienta anterioara in dezvoltarea ASP.NET C # Front-End Web.
• Prezentare proiecte dezvoltate in ASP.NET
Descrierea jobului
• Planificarea si dezvoltarea aplicatiilor Web .NET;
• Cunoasterea Microsoft C # ASP.NET, dezvoltare de software OOP;
• Cunoasterea Microsoft SQL Server 2008, baze de date relationale;
• Cunostinte de Javascript, Bootstrap, JQuery, CSS;
Abilitati optionale:
• Experienta buna cu Microsoft Visual Studio;
• Abilitatea de a implementa si utiliza WebServices;
Beneficii:
• Oportunitate de dezvoltare pe plan profesional.
• Toate instrumentele necesare pentru lucru.
• Ambient tanar, dinamic si placut;
• Posibilitate de promovare in cadrul companiei.
• Pachet salarial motivant;
• Tichete de masa
• Asigurare de sanatate privata;
• Teambuilding-uri periodice cu angajatii firmei;

Acest job a expirat sau nu mai este activ.

Bucuresti

Despre SC BORG DESIGN SRL

Borg Design este o companie cu capital privat ale carei principale activitati sunt dezvoltarea si distributia de software precum si consultanta in tehnologia informatiei.

Platforma Listafirme.ro pusa la dispozitie…