Asistent Director Tehnic
pentru Secpral Pro Instalatii

Cluj-Napoca | Full time
Experienta

Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Limbi straine

Engleza

Locatie

Cluj-Napoca

Detalii anunt

Candidatul ideal
• Studii superioare finalizate tehnice; Avantaj studii tehnice.
• Experienta intr-un post similar de minim 2 ani;
• Persoana organizata,dinamica,atenta la detalii;
• Persoana ordonata,responsabila,optimista,prompta;
• Abilitati excelente de organizare si planificare;
• Abilitati de comunicare in limba engleza;
•Operare PC, pachet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) nivel Avansat!
• Disponibilitate de a lucra mimim 3 ani in companie.

Descrierea jobului
• Redacteaza diverse documente pe calculator rapoarte specifice cerute de directorul tehnic;
• Intocmeste necesare si comenzi de aprovizionare;
• Traduce documentatiile tehnice ale produselor, intocmeste fise tehnice pentru produse;
• Mentine relatia cu furnizorii si clientii;
• Ofera suport tehnic partenerilor contractuali;
• Intocmeste rapoarte pentru activitatile de service;
• Asigura relatia cu departamentele tehnice ale furnizorilor externi.
• Urmarirea parametrilor de functionare si intocmirea documentelor necesare pentru sistemul fotovoltaic.

Despre Secpral Pro Instalatii

Importator si distribuitor de materiale pentru instalatii si echipamente termice.
Succesul pe plan profesional presupune pregatire , disciplina si multa munca. Daca nu esti speriat de aceste lucruri , indeplinesti cerintele de…