Data analyst - limba italiana (nivel incepator-mediu)

Cluj-Napoca | Full time
Experienta

Fara experienta / Student / Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Locatie

Cluj-Napoca

Detalii anunt

Candidatul ideal

- fie absolvent de studii medii/superioare,
- sa cunoasca ENGLEZA (mediu-avansat) si ITALIANA (nivel incepator-mediu)
- dovedeasca abilitati si cunostinte de operare pe calculator,
- aiba o buna capacitate de analiza a informatiilor.

Descrierea jobului

* prospecteaza mediile informatice pentru obtinerea informatiilor,
* isi foloseste intreaga capacitate de analiza pentru a selecta informatiile relevante,
* completeaza corect si complet toate informatiile gasite intr-un sistem informatic intern
* postul presupune prospectarea mediilor informatice, prin urmare nu e vorba de activitati de call center sau de abilitati contabile etc.
* postul nu necesita cunoasterea limbii italiene la un nivel avansat,candidatul trebuie sa aiba abilitati de citire si de intelegere a contextului

Avantaje:

-pachet salarial motivant
-posibilitatea de a avansa
-mediu de lucru placut, fara presiune format dintr-o echipa solida in continua expansiune
- NU veti face facturi/ NU gestionati plati sau alte instrumente de plata/ NU trebuie sa vindeti prin telefon/ NU trebuie sa vorbiti prin telefon cu clientii/NU aveti responsabilitati financiare/NU recuperati sume de bani/ NU trebuie sa aveti cunostinte contabile

Descrierea companiei

Echipa noastra furnizeaza de aproape 10 ani servicii externalizate destinate companiilor, in culegere si prelucrare de date,studii de piata etc

Angajator privat

Compania care a postat acest anunt doreste sa ramana anonima.