Data analyst - limba olandeza sau germana (nivel incepator-mediu)

Cluj-Napoca | Full time
Experienta

Fara experienta / Student / Entry level (1-3 ani)

Locatie

Cluj-Napoca

Detalii anunt

Candidatul ideal:

- fie absolvent de studii medii/superioare,
- sa cunoasca ENGLEZA si limba olandeza/germana (incepator - mediu)
- dovedeasca abilitati si cunostinte de operare pe calculator,
- aiba o buna capacitate de analiza a informatiilor.

Descrierea jobului:

* prospecteaza mediile informatice pentru obtinerea informatiilor,
* isi foloseste intreaga capacitate de analiza pentru a selecta informatiile relevante,
* completeaza corect si complet toate informatiile gasite intr-un sistem informatic intern
* postul nu necesita cunoasterea limbii Olandeze la un nivel avansat, candidatul trebuie sa aiba abilitati de citire si de intelegere a contextului
* postul presupune prospectarea mediilor informatice, prin urmare nu e vorba de activitati de call center sau de abilitati contabile etc.

Descrierea companiei:

Echipa noastra furnizeaza de aproape 10 ani servicii externalizate destinate companiilor, in culegere si prelucrare de date,studii de piata etc

Angajator privat

Compania care a postat acest anunt doreste sa ramana anonima.