Electrician
pentru ADREM INVEST

Pitesti | Full time
Experienta

Student / Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Locatie

Pitesti

Detalii anunt

Candidatul ideal

Studii: liceale/ medii tehnice

Experienta: in domeniu de minim 2 ani

Descrierea postului:
Executa in teren lucrari de montare contoare electrice monofazate si trifazate;
Completeaza documente cu regim special specifice activitatilor de montare/demontare contoare/sigilii;
Tine evidenta sigiliilor, contoarelor si dispozitivelor;
Monteaza si pune in functiune diverse instalatii electrice.

Descrierea jobului

Cunostinte si abilitati:
Cunostinte privind aparatele de masurare a energiei electrice;
Cunostinte de electrotehnica;
Permis de conducere categoria B;
Autorizare ANRE gradul II B constitue un avantaj;
Experienta anterioara in montare contoare electrice constituie un avantaj.

Oferta:
Pachet salarial competitiv;
Bonusuri pentru performanta;
Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.;
Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

Pitesti

Despre ADREM INVEST

Adrem Invest este o companie romaneasca specializata in servicii si solutii de inginerie.
Experienta, dedicarea si profesionalismul celor peste 750 de angajati ai companiei se reflecta in solutiile inovatoare pe care Adrem…