Expert salarizare, compensatii si beneficii
pentru Development Advice & Resources SRL

Bucuresti | Full time
Experienta

Middle (3-5 ani)

Limbi straine

Engleza

Locatie

Bucuresti

Detalii anunt

Cerinte:
Absolvent studii superioare;
Cunostinte solide de legislatia muncii;
Experienta in activitati de administrare de personal, salarizare si REVISAL;
Experienta in elaborarea grilelor de salarizare si a planurilor de beneficii pentru salariati;
Foarte bune cunostinte de operare PC;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Atentie la detalii, organizare;
Limba engleza – nivel avansat.

Descrierea jobului:
Verificarea pontajelor, a concediilor medicale si calcularea zilelor de CO neefectuat;
Pregatirea/ centralizarea tuturor elementelor privind determinarea drepturilor salariale (ex. bonusuri, beneficii etc.);
Efectuarea/verificarea calculului salarial si intocmirea statului de salarii conform inregistrarilor din aplicatia de salarizare si a legislatiei in vigoare;
Pregatirea comenzii de tichete de masa;
Intocmirea notei contabile aferente salariilor, si a declaratiei D112;
Intocmirea si depunerea dosarul de recuperare a sumelor de la FNUASS, conform legislatiei in vigoare;
Asigurarea de suport si consultanta cu privirea la diferite spete privind legislatia muncii si cea fiscala, si comunicarea oricaror modificari legislative catre persoanele relevante;
Elaborarea grilelor salariale si propunerea planurilor de compensatii si beneficii la nivel de companie.

Acest job a expirat sau nu mai este activ.

Despre Development Advice & Resources SRL

Punem pasiune în tot ce facem, creăm parteneriate durabile și de încredere, avem experiență și rezultate cuantificabile, ne implicăm și ne dorim ca tu să reușești.

Serviciile noastre se customizează…