Inginer proiectant retele de apa si/sau canalizare
pentru ODAS GLOBAL CONSULTING SRL

Cluj-Napoca | Full time
Experienta

Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Locatie

Cluj-Napoca

Detalii anunt

Descrierea postului

Cerinte
Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare tehnice - de preferabil Facultatea de Hidrotehnica (Amenajari si constructii hidrotehnice/Inginerie Sanitara si Protectia Mediului/Ingineria Mediului)
Cunostinte temeinice si experienta practica in proiecte de lucrari hidroedilitare - apa, canalizare si statii de tratare/epurare
Utilizarea programului de editare si desenare: AutoCad
Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel. . .)
Cunostinte de limba engleza
Responsabilitati principale:

Proiectarea retelelor de distributie/canalizare/geotermale
Realizarea de Studii de Fezabilitate si Proiecte Tehnice
Realizarea modelarilor/dimensionarilor retelelor de distributie a apei potabile, elaborarea memoriilor tehnice, a breviarelor, a tabelelor de indicatori, a anexelor pentru studiile de fezabilitate si a proiectelor tehnice pentru sistemele de alimentare cu apa
Elaborarea documentatiilor de atribuire, proiectelor tehnice si detaliilor de executie ale contractelor de lucrari propuneri investii pentru sectorul apa si ape reziduale
Proiectare captari alimentari cu apa, analize hidraulice si dimensionari retea de alimentare cu apa, proiectare statii de epurare apa potabila, pregatire documentatii de ofertare pentru sistemele de alimentare cu apa

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu mult peste media pietei;
Mediu de lucru prietenos;
Telefon de serviciu;
Program flexibil etc.

Despre ODAS GLOBAL CONSULTING SRL