Lucrator Comercial Ruta Mobila PANTELIMON
pentru MERCHANDISING PROVIDER COMPANY SRL

Bucuresti | Full time
Experienta

Fara experienta

Locatie

Bucuresti

Detalii anunt

Descriere Candidatul Ideal:
Persoana activa, responsabila si punctuala;
Responsabilitati:
Aranjeaza marfa exclusiv unui SINGUR FURNIZOR;
Aprovizioneaza magazinele din zona Pantelimon prin rotatie;
Mentine legatura cu agentul;
Efectueaza comenzi;
Programul este de 8 h/ zi de LUNI pana VINERI;
Contract de munca perioada nedeterminata;
Salariul 1300 RON NET ( in mana) + 120 RON DECONT TRANSPORT;
Pentru stabilirea unui interviu si alte informatii sunati la nr de telefon:0735.564.699 sau ne puteti transmite cv-ul dvs la adresa de mail: andreea.hohoi@trade-marketing.ro

Acest job a expirat sau nu mai este activ.

Bucuresti

Despre MERCHANDISING PROVIDER COMPANY SRL

MPC - trade marketing services is one of the few agencies dedicated exclusively for projects developed and implemented at the point of sale. With an experience of 8 years and a team of…