Operator Call Center
pentru SC BORG DESIGN SRL

Bucuresti | Full time
Experienta

Student / Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani) / Senior (5-10 ani)

Locatie

Bucuresti

Detalii anunt

CANDIDATUL IDEAL
- Cunostinte PC (microsoft office - obligatoriu);
- Excelente abilitati de comunicare;
- Voce placuta, claritate in exprimare;
- Atentie la detalii;
- Rapididate la tastare;
- Absolvent de facultate.(reprezinta avantaj).

DESCRIEREA JOBULUI
Initierea de apeluri in vederea actualizarii bazei de date proprii si introducerea in sistem a informatiilor noi obtinute;

BENEFICII:
- Program de lucru de luni pana vineri de la 9:00-15:30 sau 9:00-17:30;
- Salariu motivant, peste media pietei, cu posibilitati de promovare in cadrul companiei;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Tichete de masa;
- Asigurare de sanatate privata;
- Teambuilding-uri periodice cu angajatii firmei;
- Ambient dinamic;
- Posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Acest job a expirat sau nu mai este activ.

Bucuresti

Despre SC BORG DESIGN SRL

Borg Design este o companie cu capital privat ale carei principale activitati sunt dezvoltarea si distributia de software precum si consultanta in tehnologia informatiei.

Platforma Listafirme.ro pusa la dispozitie…