Programator PHP
pentru S.C. Rentrop & Straton S.R.L.

Bucuresti | Full time
Experienta

Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Locatie

Bucuresti

Detalii anunt

Descrierea postului :
Dezvoltarea de aplicatii si module de comert electronic;
Intretine si dezvolta proiecte web based pentru dezvoltarea si vanzarea de produse / si servicii;
Analizeaza, proiecteaza , testeaza diferitele aplicatii utilizate in cadrul companiei;
Ofera asistenta utilizatorilor aplicatiilor de software.

Cerinte:
Studii superioare ;
Experienta de minimum 2 ani in PHP / My Sql;
Cunostinte limbaj HTML;
Cunostinte Adobe Photoshop;
Constituie un avantaj cunoasterea a unui framework MVC.

Oferta ( bonusuri, beneficii ):
Pachet salarial motivant;

Abonament sanatate clinica privata ;

Decontarea transportului;

Tichete de masa;

Mediu de lucru modern intr-o echipa tanara si dinamica;

Oportunitate reala de dezvoltare profesionala;

Bonusuri in functie de performanta.

Acest job a expirat sau nu mai este activ.

Bucuresti

Despre S.C. Rentrop & Straton S.R.L.

Lider de 22 ani al pietei de informatii specializate din Romania, grupul romano-german Rentrop&Straton are peste 200,000 de clienti. Din portofoliul Rentrop&Straton amintim: colectia Consilier (Taxe si Impozite, Contabilitate, TVA, Impozit pe Profit,…