RECRUTOR / CONSULTANT RESURSE UMANE
pentru Banca de Joburi

Brasov | Full time
Experienta

Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Limbi straine

Engleza

Locatie

Brasov

Detalii anunt

Responsabilitati
- absolvent studii superioare specializate (sociologie/studii economice, drept,.....)
- abilitati foarte bune de organizare care stiu sa isi gestioneze timpul si sa isi fixeze prioritatile.
- abilitati de relationare cu oamenii
- capacitate de observatie si analiza comportamentala
- capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie in paralel
- persoane cu incredere in sine, rezistente la stres si abilitati bune de negociere prezinta avantaj
Cerinte
- absolventi de studii superioare specializate (sociologie/studii economice, drept,.....)
- abilitati de relationare cu oamenii si analiza comportamentala
- persoane cu incredere in sine, rezistente la stres cu abilitati bune de negociere prezinta avantaj
Beneficii Oferite
-oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune
- se ofera plan de cariera

Pentru programari la inscriere contacteaza Consultantii nostri
Telefon: 0376.444.555
E-mail: cv@bancadejoburi.ro
Iti dorim mult succes!
Banca de Joburi

Brasov

Despre Banca de Joburi

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale…