Reprezentant Relatii Clienti - INBOUND
pentru FIRE CREDIT

Iasi | Full time
Experienta

Fara experienta / Student / Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Limbi straine

Italiana

Locatie

Iasi

Detalii anunt

Candidatul ideal

Cautam un coleg cu urmatoarele competente:
- Abilitati foarte bune de customer service
- Persoana comunicativa, amabila, calma, orientata catre client
- Team player, proactiv
- Bune cunostinte Microsoft Office
- Cunoasterea limbii italiene - cel putin nivel mediu
- Diponibilitate pentru efectuarea programului in ture de lucru
- Experienta in gestionarea apelurilor Inbound constituie un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
• Preluarea apelurilor telefonice, gestionarea sau transferul lor, dupa caz
• Semnalarea cazurilor specifice
• Oferirea informatiilor necesare clientilor cu privire la diverse situatii

Oferim:
• Un mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara si entuziasta
• Salarizare atractiva
• Bonusuri de performanta si fidelitate
• Bonuri de masa, decontare transport
• Abonament de servicii medicale in regim privat
• Curs de formare profesionala

Pentru a aplica la pozitiile noastre active, te rugam sa ne trimiti CV-ul la adresa de mail: jobs@firecredit.eu
Pentru informatii ulterioare ne puteti contacta la urmatoarele numere de telefon: 0332.7117.87 - 0747.070.025 - 0747.070.022

Iasi

Despre FIRE CREDIT

Intr-o lume a nesigurantei, a crizelor economice si a abandonului in afaceri, Fire Credit ofera clientilor sai o ancora bazata pe solutii financiare flexibile si echitabile. Un triunghi al eficientei, in care cuvintele…