GESTIONAR RESTAURANT

Mangalia | Full time
Experienta

Entry level (1-3 ani)

Locatie

Mangalia

Detalii anunt

Experienta in domeniu de minim 2 ani
Aspect fizic ingrijit;
Comportament decent si politicos in relatiile cu clientii, colegii.

RESPONSABILITATILE POSTULUI:
Aprovizioneaza bucataria conform necesarului intocmit de bucatarul sef;
Receptioneaza marfa cantitativ si calitativ.
Verifica termenele de valabilitate si existenta certificatelor de conformitate;
Intocmeste notele de intrare receptie zilnice conform facturilor;
Cauta distribuitori de produse si negociaza preturile si termenele de plata;
Organizeaza magazia ;
Participa la inventarul lunar, introduce si interpreteaza rezultatele;
Urmareste primirea facturilor in cazul retururilor;
Completeaza integral si corect fisa necesar receptie marfa;
Intocmeste fisa de magazie pentru produsele de curatenie;
Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante;
Utilizeaza si organizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor.

Acest job a expirat sau nu mai este activ.

Angajator privat

Compania care a postat acest anunt doreste sa ramana anonima.