Consultant vanzari

Cluj-Napoca | Full time
Experienta

Fara experienta / Student / Entry level (1-3 ani)

Limbi straine

Engleza

Locatie

Cluj-Napoca

Esti deschis spre invatare si ai capacitatea de a invata rapid lucruri noi atat in echipa cat si individual? Daca iti doresti sa te dezvolti profesional intr-un mediu placut, alaturi de o echipa tanara si talentata te asteptam in echipa noastra!
Cerintele candidatul ideal ar fi:
 Persoana cu studii medii/superioare absolvite/in curs;
 Abilitati de comunicare deosebite;
 Orientare catre nevoile clientului si spre atingerea obiectivelor;
 Seriozitate, corectitudine, responsabilitate;
 Cunostinte foarte bune de utilizare PC;
 Persoana sociabila, prietenoasa, cu o atitudine pozitiva, optimista;
 Cunostinte teoretice si practice de vanzare;
 Persoana motivata, orientata spre cariera.
Responsabilitati:
 Va mentine relatia cu clientii deja existenti;
 Va extinde portofoliul de clienti: identificare si atragere de noi clienti;
 Va cunoaste in detaliu oferta de servicii si o va putea explica si prezenta clientilor;
 Promovarea si vanzarea serviciilor oferite de catre companie.
Beneficii:
 Munca intr-un domeniu activ, alaturi de o echipa dinamica;
 Program flexibil;
 Posibilitate de auto-dezvoltare si avansare profesionala;
 Salariu atractiv, in functie de performante.
Cv-urile pot fi trimise pe adresa de email, mihaelaracila.hr@gmail.com, specificand postul pentru care optati.

Angajator privat

Compania care a postat acest anunt doreste sa ramana anonima.