Junior Sales Consultant

Cluj-Napoca | Full time
Experienta

Fara experienta / Student / Entry level (1-3 ani)

Limbi straine

Engleza

Locatie

Cluj-Napoca

Detalii anunt

Cerinte:
 Studii superioare in curs sau finalizate;
 Creativitate si spirit de echipa;
 Abilitati organizatorice si de planificare;
 Personalitate deschisa – sa comunici usor cu potentialii clienti.
Responsabilitati:
 Respectarea si indeplinirea cu acuratete a sarcinilor primite;
 Colectare de informatii legate de piata;
 Urmarirea trendului pietei;
 Promovarea ofertelor speciale ale companiei.
Beneficii:
 Echipa tanara si dinamica;
 Program flexibil part time sau full time;
 Salariu atractiv si bonusuri de performanta.
Experienta in vanzari nu este bligatorie, dar punem accent pe deschiderea ta spre invatare. Daca te regasesti, iti asteptam CV-ul pe adresa noastra: mihaelaracila.hr@gmail.com, specificand postul pentru care optati.

Angajator privat

Compania care a postat acest anunt doreste sa ramana anonima.