Manager zona Braila
pentru SC.ANACORNEL.SRL

Braila | Full time
Experienta

Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Locatie

Braila

Detalii anunt

ResponsabilitatI
Titularul postului asigura buna desfasurare a activitatii magazinelor de care raspunde, conform politicilor, legislatiei si procedurilor companiei.
Asigura aplicarea tehnicilor de vanzare pentru asigurarea si optimizarea vanzarii in magazinele de care raspunde
Se informeaza si informeaza cu privire la oportunitatile de dezvoltare a zonei in care activeaza
Cerinte
Seriozitate, dispus la program de lucru prelungit
Experienta in vanzari reprezinta un avantaj.
Domiciliu in Braila sau in localitati limitrofe.
Beneficii Oferite
Salariu atractiv, card de masa, autoturism de serviciu, telefon mobil, laptop, card de fidelitate.
Descrierea firmei
Ana si Cornel este o companie romaneasca cu activitate in domeniul productiei de preparate din carne, cu capacitate de pestede tone pe an si cu peste 800 de angajati. De peste 20 de ani, Ana si Cornel produce mezeluri de familie create si certificate la standarde de calitate: salamuri, carnati, specialitati, crud-uscate, semipreparate, precum si carne proaspata de porc, vita si pasare. Produsele “ De la Ana si Cornel” sunt comercializate in peste 100 de magazine proprii si prin intermediul distributiei proprii la peste 3000 de distribuitori, hypermarketuri si export. In ultimii 5 ani, compania Ana si Cornel, se mentine in Top 3 a celor mai importante companii din industria carnii din Romania.

Braila

Despre SC.ANACORNEL.SRL

Ana si Cornel este o companie romaneasca cu activitate in domeniul productiei de preparate din carne, cu capacitate de pestede tone pe an si cu peste 800 de angajati. De…