Reprezentant Vanzari Orange (Call-Center)
pentru Elicom Romania

Bucuresti | Full time
Experienta

Fara experienta

Locatie

Bucuresti

Daca esti in cautarea unui loc de munca stabil si cu oportunitati de dezvoltare a carierei, atunci ai sansa de a te alatura echipei Elicom Romania!

Ce ne dorim de la noul coleg?
Studii medii / superioare absolvite;
Bune cunostinte de operare PC;
Abilitati excelente de comunicare si relationare;
Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectictivelor propuse;
Atitudine proactiva, orientare catre client si rezolvarea solicitarilor acestora;

Descrierea jobului
Prezinta si promoveaza produsele si serviciile furnizate de companie clientilor din portofoliu;
Este responsabil cu realizarea planului de vanzari;
Identifica nevoia potentialilor clienti, subliniaza beneficiile produselor si serviciilor oferite.

Program: L-V 09:30-18:00
Salariu fix,Tichete de masa +Comision
Locatie: Pipera

Vino sa te alaturi si tu succesului nostru!
Invatam impreuna si ne motivam reciproc!

Acest job a expirat sau nu mai este activ.

Bucuresti

Despre Elicom Romania

ELICOM este partener ORANGE Romania pentru vanzarea prin telefon a serviciilor de telefonie fixa, internet si televiziune catre abonatii de telefonie mobila.
Orange Romania - leaderul telecomunicatiilor mobile din Romania, cu peste…